Restauracja SANDRA posiada 31 lat doświadczenia w organizowaniu przyjęć o różnym charakterze. Podczas organizacji imprez kierujemy się przede wszystkim różnorodnością i profesjonalizmem.

Restauracja SANDRA umożliwia swoim gościom możliwość podziału lokalu na trzy odrębne części (dwie restauracyjne i jedna parkietowa)
W przypadku mniejszych przyjęć okolicznościowych lub spotkań firmowych, wydzielona zostaje mała sala restauracyjna.

Restauracja SANDRA jest idealnym miejscem dla ludzi poszukujących smaków domowej, polskiej kuchni, którzy planują zorganizować:
1. uroczystość rodzinną / okolicznościową
2. spotkanie służbowe / integracyjne
3. lunch / kolacje biznesową
4. obiad rodzinny
5. wydarzenie kulturalne
6. pokaz / prezentacje.

Wspaniałe dania kuchni staropolskiej potrafią zaspokoić różnorodne podniebienia kulinarne, a potrawy komponowane są z indywidualnie dobranych składników. Dlatego też staramy się, aby organizowane przez Was przyjęcie, zapadło w pamięci nie tylko po przez atmosferę i muzykę, ale również smak dań, jakie Państwu przygotujemy.

W naszej restauracji zorganizujesz takie przyjęcia jak; imieniny, urodziny, jubileusze, wesele, przyjęcia okolicznościowe, spotkanie z przyjaciółmi, spotkania firmowe.

W okresie Świąt organizujemy Kolacje Wigilijne dla firm i instytucji oraz przyjmujemy indywidualne zamówienia na dania Wigilijne i Wielkanocne ze specjalnie przygotowanego Menu.

Do każdego przyjęcia okolicznościowego podchodzimy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, aby móc razem uzgodnić szczegóły Państwa przyjęcia.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony, jak również z przyjemnością służymy wszelką radą.

W celu ustalenia terminu oraz omówienia szczegółów planowej uroczystości prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, na profilu facebook lub kontakt osobisty w Restauracji.