Restauracja SANDRA umożliwia swoim gościom możliwość podziału lokalu na trzy odrębne części (dwie restauracyjne i jedna parkietowa)
W przypadku mniejszych przyjęć okolicznościowych lub spotkań firmowych, wydzielona zostaje mała sala restauracyjna.

Wspaniałe dania kuchni staropolskiej potrafią zaspokoić różnorodne podniebienia kulinarne, a potrawy komponowane są z indywidualnie dobranych składników. Dlatego też staramy się, aby organizowane przez Was przyjęcie, zapadło w pamięci nie tylko po przez atmosferę i muzykę, ale również smak dań, jakie Państwu przygotujemy.

W naszej restauracji zorganizujesz takie przyjęcia jak; imieniny, urodziny, jubileusze, wesele, przyjęcia okolicznościowe, spotkanie z przyjaciółmi, spotkania firmowe.

Nie pobieramy opłat za dostarczenie własnych wyrobów cukierniczych i alkoholu oraz ich podanie, wynajem sali czy klimatyzację.

W okresie Świąt organizujemy Kolacje Wigilijne dla firm i instytucji oraz przyjmujemy indywidualne zamówienia na dania Wigilijne i Wielkanocne ze specjalnie przygotowanego menu.

Do każdego przyjęcia okolicznościowego podchodzimy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, aby móc razem uzgodnić szczegóły Państwa przyjęcia.